menu

Grenafence - unikátní bezúdržbové plotové komponenty vyrobené z WPC materiálu, který obsahuje přírodní dřevěná vlákna (60%) a polypropylen (40%). Vyrábí se tzv. extrudací - vytlačování komponentů pod tlakem a teplotou a neobsahují žádný PVC. Materiál plotových dílců je probarven ve hmotě, tzn. že při poškození plochy poškrábáním se zobrazí stále stejný a celistvý barevný ton.

Plotové komponenty podléhají přírodnímu zešednutí (jedná se o tzv. dřevěnou patinu) - díky přítomnosti pilin  barva časem vybledne. Vyblednutí trvá několik týdnů až měsíců a dále je již neměnné. Tento přirozený efekt je stejný u všech výrobků ze dřeva. Povrch není třeba upravovat nátěrem ani speciálním olejem. Nulové náklady na konzervaci.  Použití pro oplocení, vrata, ohradníky, zábradlí, zástěny k bazénům, paravány, pergoly, květináče nebo zahradní nábytek.

Plotové komponenty Grenafece dodáváme v 5 módních dezénech – hnědé, pískové, šedé, červenohnědé a oranžové , ve 2 povrchových úpravách - nekartáčované a kartáčované a ve 3 provedení - oblouk, zkosená a rovná.

Provádíme kompletní realizace plotů s komponenty Grenafence na klíč nebo pouze prodej plotových komponentů či výrobu plotových dílců na míru pro Váš plot.

Českobrodská 28 . Praha 9
HRDLOŘEZY . naproti "LIDLu"
T:  222 710 819
F:  222 713 344
M: 602 396 102
E: info@abploty.cz
Po - Pá: 9-17 hod

  MAPA